TAVO VAIKAS + ARTDECO dovana!

Nuo 1992 -ųjų metų leidžiamas populiariausias žurnalas tėvams - besilaukiantiems ar jau auginantiems savo mažylius

SUPERPRIZAS!

Prenumeruokite žurnalą iki birželio 9 d. ir laimėkite!

„LEGO® Classic“ didelė kaladėlių dėžė. Rinkinyje yra įvairių 33 spalvų LEGO® kaladėlių. „LEGO® Classic“ modeliai skatina neribotą kūrybiškumą su LEGO kaladėlėmis. Specialios detalės įkvepia konstruoti, pasitelkiant lakią vaizduotę. Visus pavaizduotus šio rinkinio modelius galima konstruoti vienu metu. Šiame rinkinyje ir interneto svetainėje LEGO.com/classic rasi idėjų, kurios padės tau pradėti. Kaina – 49,99 Eur.

„LEGO® Classic“ rinkinys „Kūrybiškumo langai“. Rinkinyje – įvairios LEGO figūrėlės ir priedai, leidžiantys kurti smagius modelius. Nuo stumiamo roboto su spintele vietoje pilvo iki bato formos namo. Šiame rinkinyje yra 3 konstravimo sudėtingumo lygiai, todėl jis puikiai tinka pradedantiesiems LEGO konstruktoriams. Rinkinyje yra amžių atitinkančių konstravimo instrukcijų ir dar daugiau LEGO kaladėlių, kad vaikams būtų lengviau atskleisti savo konstravimo įgūdžius! Kaina – 34,99 Eur.

Rinkiniai skirti konstruoti ir žaisti nuo 4 metų.

Dovana kiekvienam prenumeratoriui ARTDECO blakstienų tušas ir lūpų blizgis*!

TAVO VAIKAS prenumerata metams + DOVANA – tik 27,99 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 27,98 Eur.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
ARTDECO priemonių rinkinys (1 vnt.)

Rinkinį sudaro:
– blakstienų tušas „Artdeco“,
–  „Artdeco“ lūpų blizgis (skirtingų atspalvių).

Apie žurnalą

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems.
TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.