D. U. K.

Kaip prenumeruoti „GM žurnalų leidybos grupės“ žurnalus?

Prenumeratos puslapyje iš katalogo išsirinkite pageidaujamą žurnalą, prenumeratos pasiūlymą, užpildykite savo prenumeratos pristatymo duomenis ir atlikite mokėjimą. Gavę apmokėjimą užsakytą leidinį siųsime jūsų nurodytu adresu nuo artimiausio naujo numerio.

Ar prenumeruojant kitur galios tos pačios prenumeratos akcijos?

Išskirtiniai prenumeratos paisūlymai su dovanomis galioja tik užsakius prenumeratą tiesiogiai iš leidyklos, žemiau nurodytais būdais:

  • internetu: prenumerata.gmzurnalai.lt
  • prenumeratos skyrius telefonu: +370 610 11389
  • elektroniniu paštu: prenumerata@gmzurnalai.lt.

Ar galima prenumeratą užsakyti kitu adresu dovanų?

Žurnalą prenumeruoti galite ir kitu nei mokėtojo adresu. Pildydami savo duomenis pasirinkite „Pristatyti kitu adresu“ – čia galėsite užpildyti prenumeratos gavėjo duomenis. Taip pat galite rinktis „Dovanų kortelę“, kuri suteiks galimybę dovanos gavėjui išsirinkti savo mėgiamiausią žurnalą. Be to, šiuo atveju Jums nereikia žinoti pristatymo adreso (jį suves pats dovanos gavėjas).

Ar gausiu patvirtinimą apie prenumeratos užsakymą, kai atliksiu mokėjimą internetu?

Užsakius ir apmokėjus leidinio prenumeratą jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųsime patvirtinimą apie sėkmingai užsakytą prenumeratą.

Kaip galima pakeisti prenumeratos pristatymo adresą?

Pakeisti prenumeratos pristatymo adresą galite nuorodoje „Adreso keitimas“, taip pat galite informuoti elektroniniu paštu prenumerata@gmzurnalai.lt arba telefonu +370 610 11389. Informuodami telefonu ar el. paštu prašome nurodyti prenumeratoriaus vardą, pavardę, senąjį adresą, naują adresą ir datą, nuo kurios jis keisis.