Apie mus

UAB GM žurnalų leidybos grupė nuo 2018 metų leidžia Lietuvoje gerai žinomus ir populiarus žurnalus MOTERIS, COSMOPOLOTAN, MANO NAMAI, TAVO VAIKAS, PANELĖ. Taip pat valdo šių žurnalų pavadinimų portalus moteris.lt, cosmopolitan.lt, manonamai.lt, tavovaikas.lt, panele.lt.
GM žurnalų leidybos grupė taip pat vykdo žurnalų prenumeratos pardavimo veiklą, paslaugas teikdama ir kitiems leidėjams.

MOTERIS – seniausiai leidžiamas mėnesinis žurnalas Lietuvoje, netrukus švęsiantis 100 metų sukaktį. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis. Žurnalas leidžiamas kas mėnesį 18-20 000 tiražu.
www.moteris.lt kiekvieną mėnesį aplanko net 300 000 unikalių lankytojų
FB Moteris grupėje – 68 000 sekėjų, Instagram – 6 400 sekėjų

MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas. Jaukius ir gražius namus norime turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriame ir puošiame mielais daiktais. Žurnale MANO NAMAI – įdomiusi, išskirtiniai interjerai, dekoro idėjos, pirkinių gidas, architektų patarimai, augalai, sodas, virtuvė, receptai.
www.manonamai.lt kiekvieną mėnesį aplanko net 250 000 unikalių lankytojų
FB Mano namai grupėje – 90 000 sekėjų, Instagram – 1 300 sekėjų

TAVO VAIKAS – populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems. TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.
www.tavovaikas.lt kiekvieną mėnesį aplanko net 200 000 unikalių lankytojų
FB Tavo vaikas grupėje – 70 000 sekėjų, Instagram – 1 600 sekėjų

PANELĖ – madingas jaunimo žurnalas. PANELĖ kviečia susipažinti su išskirtinėmis asmenybėms, pažvelgti į garsenybes kitu kampu, spręsti problemas, atrasti laimę, o svarbiausia – kalbėtis. Apie tai, kas įdomu, apie tai, kas nejauku ar priešingai – be galo linksma. Tai – pirmasis žingsnis į savarankiškumą: žurnalas moko domėtis, siekti, tobulėti, džiaugtis ir rūpintis. PANELĖS misija – padėti rasti save: savo asmenybę, savo stilių, savo grožį, savo svajones, savo kelią.
www.panele.lt kiekvieną mėnesį aplanko net 200 000 unikalių lankytojų
FB Panele grupėje – 107 000 sekėjų, Instagram – 13 500 sekėjų