TAVO VAIKAS + URTEKRAM dovana!

Nuo 1992 -ųjų metų leidžiamas populiariausias žurnalas tėvams - besilaukiantiems ar jau auginantiems savo mažylius

Superprizas!

Prenumeruokite žurnalą nuo vasario 20 d. iki kovo 10 d. ir laimėkite!
„Moon“ vokelis apsaugos Jūsų vaiką nuo šalčio ir vėjo.
„Moon“ vokelis vežimėlyje tvirtinamas diržais ir tinka visiems „Moon“ vežimėlių modeliams (prizo vertė – 59 Eur).

Dovana kiekvienam prenumeratoriui „Urtekram Coconut“ plaukų kondicionierius mamai ir „Urtekram Coconut“ losjonas vaikui*!

TAVO VAIKAS prenumerata metams + DOVANA – tik 27,99 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 17,78 Eur.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
URTEKRAM rinkinys (kondicionierius ir kūno losjonas) (1 vnt.)

„Urtekram“ produktas mamai – „Urtekram Coconut“ plaukų kondicionierius Natūralios kilmės, ekologiškas, sertifikuotas kondicionierius normaliems plaukams su kokosų aliejumi. Kaina – 8,79 Eur, 250 ml.

„Urtekram“ No Perfume losjonas vaikui Lengvas ir drėkinantis, bekvapis kūno losjonas švelniai Jūsų vaiko odos priežiūrai. Ekologiškas, pagamintas tik iš natūralių medžiagų. Kaina – 8,99 Eur, 250 ml.

„Urtekram“ ekologiški produktai skirti ir suaugusiesiems, ir vaikams.

Apie žurnalą

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems.

TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.