TAVO VAIKAS + ARTDECO dovana!

Dovana kiekvienam prenumeratoriui – blakstienų tušas ARTDECO „Amazing Effect Mascara“ ir lūpų blizgis ARTDECO „Glossy Lip Volumizer“*!

TAVO VAIKAS prenumerata metams + DOVANA – tik 27,99 Eur! Dovanos vertė - 25,98 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
ARTDECO blakstienų tušas ir lūpų blizgis (1 vnt.)

Blakstienų tušas ARTDECO „Amazing Effect Mascara“ neabejotinai Jus nustebins! Itin mažas tušo šepetėlis, nudažydamas net ir smulkiausias bei ploniausias blakstienas, suteikia stulbinančios apimties bei optiškai atveria žvilgsnį, o sudėtyje esantis įvairių rūšių vaškas – kandelilos, vaškinės kopernicijos (karnaubo), simondsijų (jojobos) ir saulėgražų, drėkina, maitina blakstienas ir suteikia elastingumo.
Lūpų blizgis ARTDECO „Glossy Lip Volumizer“ – tai putlios ir išpuoselėtos lūpos. Blizgis ne tik elegantiškai nudažo lūpas švelnia, spindinčia rožine spalva, bet ir optiškai jas putlina, prižiūri, švelnina ir apsaugo. Sudėtyje esanti hialurono rūgštis ir laukinių mangų sviestas puoselėja švelnią lūpų odą. Svaiginančio mėtų ir vanilės kvapo. Intensyvesniam rezultatui galima dengti net kelis sluoksnius. Nelimpa. Be gliuteno.