TAVO VAIKAS + CUCCIOLO dovana!

Prenumeruokite ir gaukite dovaną – kojų losjoną besilaukiančioms ir maitinančioms mamoms ir veido bei kūno pienelį vaikams*!

TAVO VAIKAS prenumerata metams + DOVANA – tik 27,99 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
CUCCIOLO kūno losjonas ir pienelis (1 vnt.)

„Natura House“ gaivinamasis, tonizuojamasis losjonas kojoms besilaukiančioms ir maitinančioms mamoms, 200 ml. Iš natūralių žaliavų (99 %) pagamintas atpalaiduojamasis kojų losjonas besilaukiančioms ir maitinančioms mamoms skirtas naudoti kasdien. Sojų pupelių, migdolų aliejai, hidrolizuoti kviečių proteinai, mėtų, kaštonų, pelžiedžių ekstraktai veiksmingai padeda sumažinti kojų nuovargį, patinimą, sunkumą jose. Dėl unikalios sudėties suteiks kojoms gaivumo ir lengvumo jausmą.
„Natura House“ maitinamasis veido ir kūno pienelis vaikams su sviestmedžių sviestu, 300 ml. Iš natūralių žaliavų (98,8 %) pagamintas maitinamasis, drėkinamasis veido ir kūno pienelis vaikams ir kūdikiams tinka visų tipų odai, taip pat ir jautriai. Skirtas naudoti kasdien. Sviestmedžių sviestas, migdolų, makadamijų, simondsijų aliejai puikiai ramina, drėkina, maitina, minkština, tonizuoja jautrią vaikų ir kūdikių odą, padeda išsaugoti natūralią drėgmės pusiausvyrą, gali skatinti atsinaujinti ląsteles, mažinti raudonumą.
Daugiau informacijos apie priemones rasite www.juara.lt