TAVO VAIKAS + NG Kids

Nuo 1992 -ųjų metų leidžiamas populiariausias žurnalas tėvams - besilaukiantiems ar jau auginantiems savo mažylius

SUPERPRIZAS!

Prenumeruokite žurnalą iki birželio 9 d. ir laimėkite!

„LEGO® Classic“ didelė kaladėlių dėžė. Rinkinyje yra įvairių 33 spalvų LEGO® kaladėlių. „LEGO® Classic“ modeliai skatina neribotą kūrybiškumą su LEGO kaladėlėmis. Specialios detalės įkvepia konstruoti, pasitelkiant lakią vaizduotę. Visus pavaizduotus šio rinkinio modelius galima konstruoti vienu metu. Šiame rinkinyje ir interneto svetainėje LEGO.com/classic rasi idėjų, kurios padės tau pradėti. Kaina – 49,99 Eur.

„LEGO® Classic“ rinkinys „Kūrybiškumo langai“. Rinkinyje – įvairios LEGO figūrėlės ir priedai, leidžiantys kurti smagius modelius. Nuo stumiamo roboto su spintele vietoje pilvo iki bato formos namo. Šiame rinkinyje yra 3 konstravimo sudėtingumo lygiai, todėl jis puikiai tinka pradedantiesiems LEGO konstruktoriams. Rinkinyje yra amžių atitinkančių konstravimo instrukcijų ir dar daugiau LEGO kaladėlių, kad vaikams būtų lengviau atskleisti savo konstravimo įgūdžius! Kaina – 34,99 Eur.

Rinkiniai skirti konstruoti ir žaisti nuo 4 metų.

TAVO VAIKAS + NG Kids prenumerata metams už ypatingą kainą.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
NG Kids (12 mėn. / 12 numer.)

NG KIDS – tai vieno populiariausių pasaulyje žurnalų „National Geographic“ leidžiamas vaikams skirtas leidinys. Vaikai NG KIDS puslapiuose ras straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų, taip pat užduočių, konkursų, viktorinų, kuriose gali dalyvauti ir laimėti daug šaunių prizų. Svarbu! Prenumerata nuo kito mėn. priimama iki einamojo mėn. 10 d. (t.y. jei norite gauti žurnalą nuo 2018 m. gruodžio mėn. numerio Jūs turite apmokėti prenumeratą iki 2018 m. lapkričio mėn. 10 d.); 
Užsakyto mėnesio žurnalo numeris pristatomas ankstesnio mėnesio 18-31 d.; Apie kainą:
1 numerio kaina užsakant prenumeratą 12 mėnesių – tik 1,62 EUR.
1 numerio kaina užsakant prenumeratą 6 mėnesiams – tik 1,73 EUR.
Vieno numerio kaina prekybos vietose – 1,88 EUR.

Apie žurnalą

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems.
TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.