TAVO VAIKAS + PROBIOTIC dovana

Nuo 1992 -ųjų metų leidžiamas populiariausias žurnalas tėvams - besilaukiantiems ar jau auginantiems savo mažylius

Dovana kiekvienam prenumeratoriui – PROBIOTIC namų priežiūros priemonių rinkinys šeimai*!

TAVO VAIKAS prenumerata metams + DOVANA – tik 27,99 Eur!

Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 32,95 Eur!

* Šis prenumeratos pasiūlymas galioja tik užsakius prenumeratą tiesiogiai iš leidyklos ir pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
PROBIOTIC namų priežiūros priemonių rinkinys šeimai (1 vnt.)

Rinkinį sudaro:
- PROBIOTIC PURE indų ploviklis su probiotikais, 500ml
- PROBIOTIC BABY skalbimo skystis su probiotikais, 30 skalbimų, 1500 ml
- PROBIOTIC BABY skalbimo skystis su probiotikais, 30 skalbimų, 1500 ml
- PROBIOTIC PURE koncentruotas grindų ploviklis su probiotikais, 40 plovimų, 900 ml
- PROBIOTIC PURE įvairių paviršių valiklis su probiotikais, 500 ml

PROBIOTIC BABY - ypatinga skalbinių priežiūra jautriai kūdikių odelei. Kūdikio odelė – vienas jautriausių dalykų pasaulyje. Svarbu tinkamai prižiūrėti kūdikio drabužėlius ir patalynę, kad naujagimio odelė nebūtų sudirginta, išliktų švelni ir sveika. PROBIOTIC BABY skalbiklis sukurtas bendradarbiaujant su vaikų ligų gydytoja, biomedicinos (alergologijos) mokslų daktare Indre Plėštyte-Būtiene ir yra skirtas apsaugoti ypač jautrią kūdikio odelę. Pagamintas iš kruopščiai atrinktų, aukštos kokybės, natūralių, augalinės kilmės ingredientų. Sudėtyje nėra konservantų, dažiklių, kvapiklių, fosfonatų ar kitų nereikalingų medžiagų. Skalbiklis praturtintas probiotikais – gerosiomis bakterijomis, kurios stiprina natūralią mikroflorą ir apsaugo nuo blogųjų bakterijų dauginimosi. Patvirtintas dermatologų ir alergologų. Produktai PROBIOTIC BABY ir PROBIOTIC PURE yra sertifikuoti organizacijų ECOCERT ir V-LABEL.

Apie žurnalą

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems. TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.