TAVO VAIKAS +VAIKO DĖŽUTĖS dovana!

Nuo 1992 -ųjų metų leidžiamas populiariausias žurnalas tėvams - besilaukiantiems ar jau auginantiems savo mažylius

Žurnalas „Tavo vaikas“ ir „Vaiko dėžutė“ kiekvienam žurnalo prenumeratoriui dovanoja žaislų nuomos prenumeratos nuolaidą – 95 proc. vienam mėnesiui. Nuomos kaina yra 25 Eur, bet žaislų vertė – apie 100 Eur.*!

TAVO VAIKAS prenumerata metams + DOVANA – tik 27,99 Eur!
Apmokėjus prenumeratą jums bus išsiųstas nuolaidos kodas.

Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 24 Eur!

* Šis prenumeratos pasiūlymas galioja tik užsakius prenumeratą tiesiogiai iš leidyklos ir pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
VAIKO DĖŽUTĖS žaislų nuomos 95 proc. nuolaida vienam mėnesiui (1 vnt.)

Kiekvienoje dėžutėje yra 5 kruopščiai atrinkti ir vaiko įgūdžius lavinantys žaislai.
Kaip tai padaryti?
1 žingsnis. Išsirenkate prenumeratą. Užsiregistruokite ir išsirinkite žaislų nuomos planą. 2 žingsnis. Gaunate vaiko dėžutę. Dėžutė pristatoma tiesiai į namus arba į Jūsų pasirinktą paštomatą. 3 žingsnis. Mokotės ir žaidžiate. Jūsų pasirinktoje vaiko dėžutėje bus 5 aukštos kokybės, amžių atitinkantys žaislai, kurie lavins vaiko įgūdžius ir kūrybiškumą. Smagiai atraskite naujus žaidimo būdus! 4 žingsnis. Grąžinate ir gaunate naują. Po mėnesio grąžinate žaislus, su kuriais jūsų vaikas baigė žaisti, ir gaunate naują dėžutę mėgstamų žaislų, kad galėtumėte tyrinėti ir mėgautis.
Prenumerata sprendžia kelias esmines vaikų auginimo problemas 1. Taupykite laiką. Surinkome aukštos kokybės mokomųjų žaislų kolekciją, kad galėtumėte mažiau laiko skirti žaislų pirkimui ir daugiau laiko mokytis bei žaisti. 2. Sumažinkite netvarką. Apsiribojome iki 5 dėžutėje esančių žaislų, kad garantuotumėme, jog žaislus tvarkyti bus lengva. 3. Taupykite pinigus. Užuot pirkus naujų žaislų, kurie pamirštami po kelių dienų, mūsų siūloma prenumerata leidžia Jūsų šeimai išbandyti įvairius žaislus. 4. Sumažinkite atliekas. Mėgstamų žaislų nuoma ir pakartotinis naudojimas padeda išvengti naujų žaislų patekimo į sąvartyną, formuoja dėmesingus vaikų vartojimo įpročius. Visi žaislai yra kruopščiai dezinfekuojami, naudojame sertifikuotus skysčius ir aparatą. https://vaikodezute.lt/zaislu-valymas-ir-dezinfekavimas/
Dėžutės medinės, kad galėtume naudoti pakartotinai ir neterštume aplinkos.

Apie žurnalą

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems. TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.