TAVO VAIKAS + BIO-OIL dovana!

Nuo 1992 -ųjų metų leidžiamas populiariausias žurnalas tėvams - besilaukiantiems ar jau auginantiems savo mažylius

Dovana kiekvienam prenumeratoriui – BIO-OIL odos priežiūros priemonių rinkinys*!

TAVO VAIKAS prenumerata metams + DOVANA – tik 27,99 Eur!

Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 35 Eur!

* Šis prenumeratos pasiūlymas galioja tik užsakius prenumeratą tiesiogiai iš leidyklos ir pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
BIO-OIL odos priežiūros priemonių rinkinys (TV04) (1 vnt.)

„Bio-oil“ gelis sausai odai, 50 ml. Naujas pažangus gelis „Dry Skin Gel“ atkuria odos barjerą ir giliai drėkina odą. Unikali gelinio aliejaus tekstūra lengvai įsigeria, sukuria sluoksnį, apsaugantį nuo drėgmės netekimo, ir grąžina sausai odai optimalų drėgmės lygį. Stipraus poveikio gelio sudėtyje yra emolientų, tokių kaip sviestmedžių aliejus, ir drėkiklių – glicerolio, hialurono bei šlapalo, taip pat vitamino B3 ir kitų raminamųjų medžiagų, kad būtų suteikiamas išskirtinis drėkinamasis poveikis, ir tik 3 proc. vandens. Tinka jautriai odai, neužkemša porų. Galima naudoti vaikams nuo 3 metų amžiaus.
„Bio-oil“ odos priežiūros aliejus NATURAL, 200 ml. 100 proc. natūralus multifunkcis kūno aliejus ne tik padeda suvienodinti odos atspalvį, gerina aknės randų išvaizdą ir puoselėja sausą veido odą, bet yra ir natūralus, netoksiškas lūpų drėkiklis, plaukų aliejus ir drėkinamoji kūno priemonė. Saugus naudoti nėštumo metu kaip prevencinė priemonė nuo strijų. Natūrali priemonė, sudėtyje yra augalinių aliejų, taip pat vitamino E, erškėtuogių aliejaus, granatų sėklų aliejaus ir saulėgrąžų aliejaus. Galima naudoti vaikams nuo 3 metų amžiaus.

Apie žurnalą

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems. TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.