TAVO VAIKAS + IDUN MINERALS blakstienų tušas

Nuo 1992 -ųjų metų leidžiamas populiariausias žurnalas tėvams - besilaukiantiems ar jau auginantiems savo mažylius

Dovana kiekvienam prenumeratoriui – „IDUN Minerals“ vandeniui atsparus išskirtinės apimties suteikiantis blakstienų tušas*!

TAVO VAIKAS prenumerata metams + DOVANA – tik 27,99 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 26 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
„IDUN Minerals“ blakstienų tušas (juodos spalvos) (1 vnt.)

„IDUN Minerals“ vandeniui atsparus išskirtinės apimties suteikiantis blakstienų tušas, juodos spalvos . Dėl specialios formulės ir specialiai sukonstruoto šepetėlio šis tušas suteikia blakstienoms išskirtinės apimties, jas storina ir tankina. Sudėtyje esančios maitinamosios medžiagos - sviestmedžio sviestas ir vitaminas E - puoselėja Jūsų blakstienas. Vandeniui atsparus, tačiau lengvai nusiplauna 38 laipsnių ir šiltesniu vandeniu. Sudėtyje yra natūralių mineralinių pigmentų. Patikrinta oftalmologiškai. Sukurta Švedijos mokslininkų.

Apie žurnalą

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems.
TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.