TAVO VAIKAS + QUIES® dovana!

Nuo 1992 -ųjų metų leidžiamas populiariausias žurnalas tėvams - besilaukiantiems ar jau auginantiems savo mažylius

Dovana kiekvienam prenumeratoriui – QUIES® priemonių rinkinys*!

TAVO VAIKAS prenumerata metams + DOVANA – tik 27,99 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 11,45 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
QUIES® priemonių rinkinys (TV) (1 vnt.)

QUIES® apsauginiai ausų kištukai iš poliuretano putos (mini), 3 poros. „Quies“ mini ausų kištukai specialiai sukurti taip, kad užtikrintų ilgalaikę ir veiksmingą apsaugą nuo triukšmo žmonėms, turintiems mažesnę ar jautrią ausies landą.
QUIES® silikoniniai ausų kištukai vaikams, apsaugantys nuo vandens, 3 poros. „Quies“ ausų kištukai apsaugo ausis nuo vandens (maudantis baseine, jūroje, duše). Jų minkšta ir šiek tiek lipni tekstūra sudaro vandeniui nepralaidų kamštį. Taip pat apsaugo ir nuo aplinkos dulkių.
QUIES® juosta ausims plaukimui / sportui (maža). Didelio tankio neopreno juosta užtikrina visišką ausų apsaugą nuo vandens (baseinas, jūra, dušas, vonia ir kt.). Anatominė forma puikiai dengia ausis, reguliuojama „Velcro“ sistema, dvipusė. Ypač gydytojų rekomenduojama vaikams po įvairių medicininių procedūrų ar linkusiems į infekcijas. Neoprenas yra terminė medžiaga, kuri taip pat apsaugo ausis nuo šalčio. Idealiai tinka visų rūšių sportui.

Apie žurnalą

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems.
TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.