TAVO VAIKAS + NATURA HOUSE priemonių rinkinys!

Nuo 1992 -ųjų metų leidžiamas populiariausias žurnalas tėvams - besilaukiantiems ar jau auginantiems savo mažylius

Dovana kiekvienam prenumeratoriui – NATURA HOUSE priemonių rinkinys*!

TAVO VAIKAS prenumerata metams + DOVANA – tik 27,99 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 20 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
NATURA HOUSE priemonių rinkinys (TV12) (1 vnt.)

„Natura House Cucciolo“ kremas nuo šalčio ir vėjo vaikams ir kūdikiams su sviestmedžių aliejumi, 50 ml. Iš natūralių žaliavų pagamintas (98 proc.) apsauginis kremas vaikams ir kūdikiams, skirtas naudoti kasdien. Tinka visų tipų vaikų ir kūdikių odai. Puiki kasdienė apsauga nuo šalčio ir vėjo. Daugiau jokios paraudusios ar šerpetojančios odos. Be dirbtinių konservantų.
„Natura House“ dantų pasta be fluorido 6-12 metų amžiaus vaikams „Pepermint“, 50 ml. Subtili šios dantų pastos formulė yra sukurta naudoti 6-12 metų amžiaus vaikams, malonaus švelnaus šviežių mėtų skonio ir aromato. Pasta pagaminta iš natūralių žaliavų (98,2 proc.), unikalios konsistencijos, sudarytos iš gelinės ir įprastos dantų pastos. Ši dantų pasta veiksmingai užtikrina burnos higieną, apsaugo nuo ėduonies ir suteikia gaivumo. Sudėtyje yra specialios švelnios silicio mikrosferos, kurios švelniai, nepažeidžiant dantų emalio padeda pašalinti apnašas. Sudėtyje nėra fluorido.

Apie žurnalą

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems.
TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.