TAVO VAIKAS + COSMEPICK priemonių rinkinys!

Nuo 1992 -ųjų metų leidžiamas populiariausias žurnalas tėvams - besilaukiantiems ar jau auginantiems savo mažylius

SUPERPRIZAS – STEBUKLŲ EGLUTĖ

Prenumeruokite žurnalą nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 5 d. ir laimėkite! „Stebuklų eglutė“ – sužaidybinta veikla, sukurta išradingai praleisti laiką bei stiprinti ryšį savo šeimoje. Lietuviškas advento kalendorius su kasdienėmis veiklomis suburs šeimas vakarais pabūti kartu. 24 dienos Kalėdų laukimo bus įsimintinos, jaukios, stiprinančios ryšį su vaiku.
Prizo vertė – 149 Eur!

Dovana kiekvienam prenumeratoriui – COSMEPICK priemonių rinkinys*!

TAVO VAIKAS prenumerata metams + DOVANA – tik 27,99 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 20 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
COSMEPICK rinkinys (TV) (1 vnt.)

„Cosmepick“ kūno šveitiklis, 200 ml.
Švelnus šveitiklis, kuriame yra natūralių cukraus kristalų, pašalina negyvas odos ląsteles, puikiai lygina odos paviršių ir šalina visus netobulumus. Šveitiklis gali reguliuoti mikrocirkuliaciją, atjauninti odą, o kvapas suteikia energijos ir pakelia nuotaiką visai dienai.
„Cosmepick“ kūno sviestas su lazdynų riešutais, 200 ml.
Kūno sviestas svajingo lazdynų riešutų aromato, su lazdynų riešutų aliejumi, kuris gali stiprinti kraujagyslių sieneles ir pagreitinti epidermio regeneraciją. Produktas gerai įsiskverbia į odą ir užtikrina intensyvią apsaugą nuo sausėjimo. Lygina, drėkina, maitina ir regeneruoja odą. Lazdynų riešutų kvapas taip pat gali pasižymėti raminančiomis savybėmis.
www.juara.lt

Apie žurnalą

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems.
TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.