TAVO VAIKAS + NATURA HOUSE priemonių rinkinys!

Nuo 1992 -ųjų metų leidžiamas populiariausias žurnalas tėvams - besilaukiantiems ar jau auginantiems savo mažylius

Dovana kiekvienam prenumeratoriui – NATURA HOUSE priemonių rinkinys*!

TAVO VAIKAS prenumerata metams + DOVANA – tik 27,99 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 41 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
NATURA HOUSE priemonių rinkinys (TV10) (1 vnt.)

„Natura House Cucciolo“ tonizuojamasis kūno losjonas po gimdymo, 150 ml. Iš natūralių žaliavų (98,3 proc.) pagamintas kūno losjonas po gimdymo, padedantis sumažinti strijas, tinka visų tipų odai. Skirtas naudoti kasdien po gimdymo.
„Natura House Cucciolo“ kūno balzamas kūdikiams su eukaliptų, rozmarinų ir pušų aliejais, 30 ml. Iš natūralių žaliavų (99,85 proc.) pagamintas kūno balzamas kūdikiams ir vaikams padeda lengviau kvėpuoti, sergant peršalimo ligomis, tinka visų tipų odai, taip pat ir jautriai. Skirtas naudoti kasdien. Migdolų, rozmarinų, pušų, levandų, eukaliptų aliejai, melisų ekstraktas padeda lengviau kvėpuoti, ramina, atpalaiduoja, drėkina, minkština jautrią vaikų ir kūdikių odą, padeda išsaugoti natūralią drėgmės pusiausvyrą, skatina ląstelių regeneraciją, gali padėti padidinti atsparumą peršalimo ligoms.
„Natura House“ dantų pasta be fluorido 6–12 metų amžiaus vaikams „Pepermint“, 50 ml. Subtili šios dantų pastos formulė sukurta naudoti 6–12 metų vaikams, malonaus švelnių šviežių mėtų skonio ir aromato. Pasta pagaminta iš natūralių žaliavų (98,2 proc.), unikalios konsistencijos – iš gelinės ir įprastos dantų pastos. Ši dantų pasta veiksmingai užtikrina burnos higieną, apsaugo ją nuo ėduonies ir suteikia gaivumo jausmą. Sudėtyje nėra fluorido.

Apie žurnalą

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems.
TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.