PANELĖ - tavo atradimų žurnalas!

Skaitomiausias panelių žurnalas Lietuvoje

Prenumeruokite ir gaukite dovaną – blakstienų tušą „IDUN MAGNA Lenghtening“!

Žurnalo PANELĖ prenumerata metams (4 numeriai) + DOVANA – tik 9,99 Eur. Dovanos vertė - 26 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Panelė

12 mėn. / 4 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
Blakstienų tušas IDUN MAGNA Lenghtening (1 vnt.)

Specialiai sukurtas trumpoms blakstienoms, tad mažu šepetėliu lengvai padengsi kiekvieną jų nuo pat šaknies iki galiuko. Blakstienos taps pastebimai ilgesnės, pilnesnės ir dailiai atskirtos! Patikrinta oftalmologų, tinka net tuo atveju, jei akys jautrios ar dengiamos kontaktinių lęšių. 100% tinka veganams. Sukurta Švedijos mokslininkų.

Apie žurnalą

„Panelė“ – madingas jaunimo žurnalas. Jame – įkvepiantys herojai, tikros istorijos, naujausi atradimai ir svarbūs patarimai. Kiekvieną mėnesį „Panelė“ kviečia susipažinti su išskirtinėmis asmenybėms, pažvelgti į garsenybes kitu kampu, ieškoti savo stiliaus, rūpintis grožiu, spręsti problemas, atrasti laimę, o svarbiausia – kalbėtis. Apie tai, kas įdomu, apie tai, kas nejauku ar priešingai – be galo linksma. Tai – pirmasis žingsnis į savarankiškumą: žurnalas moko domėtis, siekti, tobulėti, džiaugtis ir rūpintis. „Panelės“ misija – padėti rasti save: savo asmenybę, savo stilių, savo grožį, savo svajones, savo kelią.
„Panelė“ – žurnalas ateities idealams!