PANELĖ plius pasirinkta dovana tik 9,99 Eur!

Skaitomiausias panelių žurnalas Lietuvoje

Metinė žurnalo PANELĖ prenumerata (4 numeriai) plius pasirinkta dovana tik 9,99 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Panelė

12 mėn. / 4 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Pasirinkite 1 iš 2:


Daugelio pamėgtas PINK kietasis šampūnas praturtintas natūraliomis bijūnų šaknimis, natūraliu vitaminu E ir kokosų aliejumi, todėl švelniai rūpinasi galvos oda ir lengvai kondicionuoja plauką. Kvapniųjų kanangų žiedų eterinis aliejus suteikia svaiginančio gėlių aromato.
Vertė – 13,99 Eur.

Rinkinį sudaro:
kūno šveitiklis su unikaliu meliono kvapu Exotic Comfort. Cukraus dalelės ir natūralios vynuogių sėklos lygina odą, šveitiklis pagerina kraujo mikrocirkuliaciją ir stangrina kūną;
kūno sviestas su lazdyno riešutų aromatu ir aliejumi Perfect Body: lygina, drėkina, maitina ir regeneruoja odą;
drėkinantis kūno kremas SPA Relax: tamsios spalvos balzamas, kurio subtilus aromatas ramina pojūčius ir leidžia vaizduotei nukeliauti į atokias rytietiškas vietas.
Vertė – 25,85 Eur.

Apie žurnalą

„Panelė“ – madingas jaunimo žurnalas. Jame – įkvepiantys herojai, tikros istorijos, naujausi atradimai ir svarbūs patarimai. „Panelė“ kviečia susipažinti su išskirtinėmis asmenybėms, pažvelgti į garsenybes kitu kampu, ieškoti savo stiliaus, rūpintis grožiu, spręsti problemas, atrasti laimę, o svarbiausia – kalbėtis. Apie tai, kas įdomu, apie tai, kas nejauku ar priešingai – be galo linksma. Tai – pirmasis žingsnis į savarankiškumą: žurnalas moko domėtis, siekti, tobulėti, džiaugtis ir rūpintis. „Panelės“ misija – padėti rasti save: savo asmenybę, savo stilių, savo grožį, savo svajones, savo kelią.
„Panelė“ – žurnalas ateities idealams!
Per metus išeina keturi numeriai.