PANELĖ + dovana!

Skaitomiausias panelių žurnalas Lietuvoje

Puikus pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną!*

Užsisakiusi PANELĖS prenumeratą metams (4 numeriai) gausi dovaną: „The Isle Of Paradise“ savaiminio įdegio priemonių rinkinį (vieną buteliuką lašų ir vieną flakoną putų)**!
**Dovanų kiekis ribotas. Prizo vertė – 48 Eur!

* Šis prenumeratos pasiūlymas galioja tik užsakius prenumeratą tiesiogiai iš leidyklos ir pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Panelė

4 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
THE ISLE OF PARADISE savaiminio įdegio priemonių rinkinys (1 vnt.)

„The Isle Of Paradise“ savaiminio įdegio lašai, skirti ir veidui, ir kūnui. Įlašinkite lašus į drėkinamąjį kremą, sumaišykite ir tepkite. Veidui: 2-4 lašai. Kūunui: 2-12 lašu.
„The Isle of Paradise“ savaiminio įdegio putos į jūsų gyvenimą atneš daugiau spindesio. Tinka ir veidui, ir kūnui. Naudokite pirštinę ir tepkite ant odos.

Apie žurnalą

„Panelė“ – madingas jaunimo žurnalas. Jame – įkvepiantys herojai, tikros istorijos, naujausi atradimai ir svarbūs patarimai. „Panelė“ kviečia susipažinti su išskirtinėmis asmenybėms, pažvelgti į garsenybes kitu kampu, ieškoti savo stiliaus, rūpintis grožiu, spręsti problemas, atrasti laimę, o svarbiausia – kalbėtis. Apie tai, kas įdomu, apie tai, kas nejauku ar priešingai – be galo linksma. Tai – pirmasis žingsnis į savarankiškumą: žurnalas moko domėtis, siekti, tobulėti, džiaugtis ir rūpintis. „Panelės“ misija – padėti rasti save: savo asmenybę, savo stilių, savo grožį, savo svajones, savo kelią.
„Panelė“ – žurnalas ateities idealams!
Per metus išeina keturi numeriai.