PANELĖ + UOGA UOGA dovana!

Skaitomiausias panelių žurnalas Lietuvoje

Puikus pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną!*

Užsisakiusi PANELĖS prenumeratą metams (4 numeriai) gausi dovaną: UOGA UOGA natūralių priemonių rinkinį.**!
**Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 23 Eur!

* Šis prenumeratos pasiūlymas galioja tik užsakius prenumeratą tiesiogiai iš leidyklos ir pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Panelė

4 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
UOGA UOGA natūralių priemonių rinkinys (PN3) (1 vnt.)

„Laiminga bėgu“ – natūralus lūpų blizgis su spanguolių ekstraktu. Visiškai natūralus lūpų blizgis, kurio pagrindą sudaro natūralūs aliejai ir mineralai, kurių pagalba išgauta spalva.
„Mėnulio takas“ – natūralus kreminis pabrėžtukas. Tai paskutines makiažo pasaulio tendencijas atitinkantis kreminis „highlighter‘is“, kurį labai paprasta aplikuoti, o efektas natūralus ir švytintis.

Apie žurnalą

„Panelė“ – madingas jaunimo žurnalas. Jame – įkvepiantys herojai, tikros istorijos, naujausi atradimai ir svarbūs patarimai. „Panelė“ kviečia susipažinti su išskirtinėmis asmenybėms, pažvelgti į garsenybes kitu kampu, ieškoti savo stiliaus, rūpintis grožiu, spręsti problemas, atrasti laimę, o svarbiausia – kalbėtis. Apie tai, kas įdomu, apie tai, kas nejauku ar priešingai – be galo linksma. Tai – pirmasis žingsnis į savarankiškumą: žurnalas moko domėtis, siekti, tobulėti, džiaugtis ir rūpintis. „Panelės“ misija – padėti rasti save: savo asmenybę, savo stilių, savo grožį, savo svajones, savo kelią.
„Panelė“ – žurnalas ateities idealams!
Per metus išeina keturi numeriai.