MOTERIS + IDUN MINERALS dovana!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi ar pratęsusi prenumeratą MOTERS prenumeratą metams gausi dovaną: IDUN MINERALS blakstienų tušą EIR*!

*Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė - 26 Eur.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
IDUN MINERALS blakstienų tušas EIR (1 vnt.)

Išskirtinės apimties blakstienoms suteikiantis IDUN MINERALS tušas EIR (13,5 ml) – juodos spalvos (Nr. 5013).
Didesnė talpa, atnaujinta veganams tinkama, aplinkai nekenkianti pakuotė! IDUN MINERALS blakstienų tušas EIR kuria įspūdingos apimties, ilgų blakstienų įspūdį. Itin išgryninti mineralai suteikia joms intensyvią juodą spalvą, o kruopščiai atrinkti komponentai jas stiprina, saugo ir maitina. Platus šepetėlis blakstienas atskiria, jų nesulipina ir nepalieka gumulėlių. Šis tušas atsparus vandeniui. Oftalmologiškai patikrintas, tinka ir moterims, nešiojančioms kontaktinius lęšius.

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.