MOTERIS + NOVEXPERT!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi ar pratęsusi prenumeratą MOTERS prenumeratą metams gausi dovaną: NOVEXPERT priemonių rinkinį*!

*Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė - 29,85 Eur.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
NOVEXPERT priemonių rinkinys (1 vnt.)

Rinkinį sudaro:
Drėkinamasis NOVEXPERT veido kremas „Hydro-Biotic“ su magniu ir probiotikais (30 ml) sausai ir ypač sausai odai skirtas naudoti nuo 20 metų. Iš judrų aliejaus išgauta omega-3 kartu su hialurono rūgštimi ir magniu itin veiksmingai saugo, drėkina ir ramina ypač sausą odą. Stiprina hidrolipidinę odos plėvelę. Tikslingai veikiantys prebiotikai maitina. Ši priemonė suteikia aksominės odos efektą.
NOVEXPERT veido ir kūno dulksna su magniu (150 ml). Saugo nuo aplinkos taršos, drėkina, suteikia gaivos pojūtį. Tinka vyrų, moterų, vaikų, kūdikių visų tipų odai (jautriai, sausai, dehidratuotai, suglebusiai). Sudėtyje nėra aliejų. NOVEXPERT keturių Prancūzijos mokslininkų, gydytojų sukurti kosmetikos produktai tinka ir moterims, ir vyrams. Būkite sveiki ir gražūs!

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.