MOTERIS + NOVEXPERT veido serumas!

Prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi ar pratęsusi prenumeratą MOTERS gausi dovaną: NOVEXPERT veido serumą (vertė 54 Eur)*!

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
NOVEXPERT veido serumas (1 vnt.)

Stipriai koncentruotas „Novexpert“ veido serumas su vitaminu C (30 ml). Intensyvi odos atgaivinimo programa, šviesesnė, švelnesnė, lygesnė oda! Šioje „Novexpert“ priemonėje stabilizuoto vitamino C koncentracija siekianet 25 %! Unikalu! „Novexpert“ serumą su vitaminu C rekomenduojama naudoti net vasarą, prieš ir po saulės vonių. Puiki pagalba blyškiai, suglebusiai, spindesį praradusiai veido odai atgaivinti kasdien bei prieš ir po grožio procedūrų. Išbandytas dermatologų. 75 % komponentų yra natūralūs, sudėtyje nėra konservantų, parabenų, silikonų, mineralinių aliejų, PEG, gyvūninių ingredientų.
„Novexpert“ kosmeceutikos produktai sukurti keturių Prancūzijos mokslininkų ir gydytojų jums – kad būtumėte gražūs ir sveiki.
Daugiau informacijos apie priemones rasite www.juara.lt