MOTERIS + LUMENE dovana!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

SUPERPRIZAS!

Visi, iki kovo 20 d. užsiprenumeravę žurnalą MOTERIS, dalyvauja žaidime.
Burtų būdu išrinktas laimėtojas dovanų gaus 400 Eur vertės veido odos atjauninimo procedūrą lazeriu Baltijos ir Amerikos klinikoje.

Prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi ar pratęsusi prenumeratą MOTERS prenumeratą metams gausi dovaną: LUMENE veido kremą LÄHDE Intense Hydration*!

* Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė - 21,99 Eur.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
LUMENE veido kremas LAHDE Intense Hydration (1 vnt.)

Patirkite giliai drėkinamos odos malonumą.
Gyvybė, kaip ir mūsų visą parą veikiantis drėkiklis, prasideda nuo vandens. Natūrali šiaurinių beržų sula maitina, o unikalios sudėties arktinių šaltinių vanduo giliai drėkina odą. Lengvos konsistencijos kremas greitai įsigeria, suminkštindamas odą ir išlygindamas kasdienio aplinkos poveikio žymes. LUMENE sukurta pažangi technologija užtikrina odos drėkinimą visą dieną. Atkurkite odos drėgmės pusiausvyrą, pasitelkę Arkties gamtos galią.

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.