MOTERIS + NOVEXPER arba WELEDA dovana!

Prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi ar pratęsusi prenumeratą MOTERS prenumeratą:
18 mėn. (53 Eur) dovanų gausi NOVEXPERT priemonių rinkinį*! Rinkinio vertė – net 58 Eur!
12 mėn. (34,99 Eur) dovanų gausi WELEDA priemonių rinkinį*! Rinkinio vertė – 24 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

18 mėn. / 18 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
NOVEXPERT priemonių rinkinys (1 vnt.)

„Novexpert“ putlinamoji lūpų priežiūros priemonė su hialurono rūgštimi (8 ml). Tinka lūpoms, kurios yra sausos, tarsi išplaukusios, labai plonos, praradusios elastingumą. Sudėtyje esantys žaliųjų dumblių ekstraktai, hialurono rūgštis, vitaminas E ir kitos veiksmingos medžiagos lūpas drėkina, atkuria, suteikia joms putlumo, lygina raukšles bei gydo.
„Novexpert“ veido kremas „Repulp“ su hialurono rūgštimi nuo raukšlių (40ml). Jūrų dumbliai itin veiksmingai didina kolageno kiekį ir užtikrina įspūdingą odos stangrumą, o dviejų rūšių grynos hialurono rūgštis mažina raukšles. Produktas sukurtas Prancūzijos mokslininkų ir gydytojų, tinka ir vyrams, ir moterims.
Daugiau informacijos apie priemones rasite www.juara.lt

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
WELEDA priemonių rinkinys (1 vnt.)

Weleda lūpų balzamas. Lengva kreminė konsistencija, spalvingas potėpis ir subtilus blizgesys atskleidžia natūralų jūsų lūpų grožį. Ekologiški sviestmedžių ir simondsijų aliejai suteikia jūsų lūpoms švelnumo ir minkštumo (10 ml).
Weleda kreminis prausiklis su citrusiniais vaisiais. Kreminis prausiklis su citrusiniais vaisiais suteiks galimybę mėgautis švaria oda ir jaustis pakylėtai – visa tai telpa šioje natūralioje kūną drėkinančioje priemonėje. Natūralaus drėkinamojo kreminio kūno prausiklio sudėtyje esantis eterinis citrinų aliejus suteikia sodrų, stiprų aromatą (200 ml)