MOTERIS + ESTHEDERM dovana!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Ypatingas pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi 12 mėn. MOTERS prenumeratą gausite dovaną: ESTHEDERM veido kremą su hialurono rūgštimi INTENSIVE HYALURONIC*!

Dovanų kiekis ribotas.

Dovanos vertė – 65 Eur!

* Šis prenumeratos pasiūlymas galioja tik užsakius prenumeratą tiesiogiai iš leidyklos ir pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
ESTHEDERM veido kremas su hialurono rūgštimi (1 vnt.)

„INTENSIVE HYALURONIC“ veido kremas veikia greitai, kai reikia atkurti dehidratavusią odą ir suteikti jai komforto pojūtį bei užpildyti raukšleles. Dėl patentuotos hialurono rūgšties molekulių formulės oda intensyviai drėkinama, ji tampa akivaizdžiai lygesnė ir vėl ima švytėti. Skatinant natūralią hialurono rūgšties gamybą ir neleidžiant jai sumažėti, sulaukiama ilgalaikio rezultato. O itin maloni kremo konsistencija ir švelnus gaivos aromatas sužavi nuo pirmo potėpio.

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.