MOTERS + JUARA dovana!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Ypatingas pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną*!

Šį mėnesį užsisakiusi 12 mėn. MOTERS prenumeratą gausi dovaną: kosmetikos priemonių rinkinį*!

Dovanų kiekis ribotas.

Dovanos vertė – 36,48 Eur!

* Šis prenumeratos pasiūlymas galioja tik užsakius prenumeratą tiesiogiai iš leidyklos ir pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
Kosmetikos priemonių rinkinys (MO10) (1 vnt.)

„IDUN Minerals“ blakstienų tušas „Magna Water Magic“ suteikia blakstienoms apimtį ir išraiškingumą. Tušą galima lengvai nuvalyti vandeniu. Tai – stebuklinga formulė, kurią švelniai ir be pastangų galima pašalinti, sudrėkinus blakstienas drungnu vandeniu. Guminis šepetėlis leidžia tiksliai užtepti reikiamą kiekį kreminės priemonės. Tušas yra patikrintas oftalmologiškai, tad tinka ir j
autrioms akis ir nešiojantiesiems kontaktinius lęšius. Be kvapiųjų medžiagų, ciklinių silikonų, chromo ir nikelio. Tinka veganams. Sukurtas Švedijos mokslininkų.
„Victoria Beauty 24K“ gaivinamoji veido kaukė su auksu suteikia švytėjimo ir gyvybingumo, 2 vnt. Ypatinga kaukės formulė su auksu ir kolagenu skatina nuostabų brandžios bei pavargusios odos švytėjimą. Prabangi kaukė suteikia odai gaivinančios energijos ir atkuria jos švytėjimą bei gyvybingumą. Veido kaukė, sukurta iš jūrinio kolageno perlų, yra jaunystės ir grožio šaltinis. Hialurono rūgštis gausiai prisotina odą drėgme ir paryškina veido kontūrus, o vitaminas E sustiprina jauninamąjį poveikį. Mėgaukitės tobula, švytinčia ir jaunatviška oda, kupina gyvybingumo.
„Victoria Beauty“ rankų kaukė-pirštinės nuo raukšlių su sraigių sekretu, 30g. Gaminant šį gaminį sraigės nenukentėjo. „Victoria Beauty“ kaukė drėkina ir maitina rankų odą. Dėl sudėtyje esančio sraigių ekstrakto, produktas veiksmingai saugo odą nuo aplinkos poveikio, ją detoksikuoja ir aktyviai kovoja su elastingumo ir stangrumo praradimu. Kaukė gerina odos tekstūrą, mažina dirginimą, palieka ją idealiai lygią ir švelnią. Lengvai naudojamos pirštinės leidžia odai geriau pasisavinti naudingąsias medžiagas ir užtikrina jos ilgalaikį drėkinimą.

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.