MOTERIS + NOUGHTY dovana!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Superprizą (moterišką laikrodį „Huawei GT3 Pro“) laimėjo Viktorija Jančis. Sveikiname!

Puikus pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną*!

Šį mėnesį užsisakiusi 12 mėn. MOTERS prenumeratą gausi dovaną: NOUGHTY priemonių rinkinį*!

Dovanų kiekis ribotas.

Dovanos vertė – 21 Eur!

* Šis prenumeratos pasiūlymas galioja tik užsakius prenumeratą tiesiogiai iš leidyklos ir pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
NOUGHTY priemonių rinkinys (MO08) (1 vnt.)

NOUGHTY „Detox Dynamo“ galvos odos šveitiklis su pipirmėčių ekstraktu ir žaliųjų bambukų pudra, 250 ml
NOUGHTY „Detox Dynamo“ 97 proc. natūralus šveitiklis šalina susikaupusių produktų likučius ir mažina taršos poveikį galvos odai, drėkina, stimuliuoja ir atkuria jos pusiausvyrą. Tinka visiems plaukų tipams. Kruopščiai atrinkti natūralūs ingredientai valo galvos odą. Šveičiamųjų ingredientų trijulė, kartu su pipirmėčių ir rūgštynių ekstraktais, šalina folikulus kemšančius nešvarumus ir kitus teršalus.
NOUGHTY „Frizz Magic“ glotninamasis šampūnas su marulų aliejumi ir japoninių ridikų ekstraktu, 250 ml
NOUGHTY „Frizz Magic“ glotninamasis šampūnas mažina plaukų garbanojimąsi ir pūtimąsi, plaukai tampa švelnesni, lengviau suvaldomi. 97 proc. natūrali šampūno su marulų aliejumi ir japoninių ridikų ekstraktu sudėtis, besišiaušiančius plaukus paverčia nuostabiais. Kruopščiai atrinkti natūralūs ingredientai leidžia kontroliuoti garbanojimąsi, suteikia plaukams glotnumą ir blizgesį.

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.