MOTERIS + IDUN MINERALS dovana!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Puikus pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi 12 mėn. MOTERS prenumeratą gausi dovaną: IDUN MINERALS dekoratyvinės kosmetikos rinkinį*!

*Dovanų kiekis ribotas.

Dovanos vertė – 30 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
IDUN MINERALS dekoratyvinės kosmetikos rinkinys (MO051) (1 vnt.)

IDUN MINERALS lūpų kreidelė, 2,5 g. Lūpų kreidelės yra puiki tarpinė priemonė tarp lūpų pieštuko ir lūpų dažų. Galite apvesti tik lūpų kontūrą arba naudoti norėdamos padengti visą lūpų odą. Kreidelė suteikia ryškią spalvą ir ilgai išlieka. Paprastųjų tekšių aliejus ir vitaminas E drėkina lūpas visą dieną ir neleidžia joms išsausėti. Be talko, silikono, kvapiųjų medžiagų, bismuto ar parabenų. Tinka veganams. Kiekviena lūpų kreidelė pavadinta garsios švedų dainininkės vardu.
IDUN MINERALS drėkinamasis kremas su spalva, 50 ml. Maitinanti ir giliai drėkinanti sudėtis suteikia natūralaus švytėjimo bei išlygina odos atspalvį. Kremas lengvai įsigeria, jį lengva tepti, sudėtis papildyta stiprinančiais rapsų, sviestmedžių ir alyvuogių aliejais. Antioksidantai vitaminas C ir E apsaugo nuo laisvųjų radikalų, o glicerinas ir PCA palaiko odos drėgmę visą dieną. Priemonė suteikia gaivumo pojūtį ir sveiko švytėjimo efektą. Sudėtyje yra mineralinių pigmentų, išlyginančių odos atspalvį. Tinka ir vyrams, ir moterims. Dermatologiškai patikrintas, tinka veganams. Be talko, silikono, kvapiųjų medžiagų, bismuto ir parabenų.

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.