MOTERIS + dovanų NOVEXPERT rinkinys!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Ypatingas pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi 12 mėn. MOTERS prenumeratą gausi dovaną: NOVEXPERT rinkinį „Happy 5th Anniversary“*!

*Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 68 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
NOVEXPERT rinkinys „Happy 5th Anniversary“ (1 vnt.)

• NOVEXPERT stipriai koncentruotas veido serumas su hialurono rūgštimi, 30 ml. Itin koncentruotas produktas, intensyvi odos priežiūra! Serumas skirtas naudoti nuo 25 metų, tinka visiems odos tipams, ypač jautriai odai. Naudojimas: išspauskite 2–6 lašus serumo (priklausomai nuo poreikio) ant pirštų galiukų ir ištepkite veidą, kaklą ir dekoltė. Naudoti galima taip dažnai, kaip reikia. Galite tepti ryte, vakare ir dienos metu. Naudokite atskirai, prieš tepdamos savo kremą arba kartu su juo.
• NOVEXPERT putlinamoji lūpų priežiūros priemonė su hialurono rūgštimi, 8 ml. Priemonė suteiks lūpoms putlumo, blizgesio ir pabrėš jų kontūrus. Tinka lūpoms, kurios yra sausos, išplaukusių bruožų, labai plonos, praradusios elastingumą. Sudėtyje esantys hialurono rūgštis, vitaminas E, žaliųjų dumblių ekstraktai ir kitos veiksmingos medžiagos lūpas drėkina, atkuria, suteikia putlumo, lygina raukšles ir gydo. Naudokite 1–5 kartus per dieną ant rausvos lūpų dalies.
• Užrašų knygutė

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.