MOTERIS + QUIES® dovana!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Puikus pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi 12 mėn. MOTERS prenumeratą gausi dovaną: QUIES® priemonių rinkinį*!

*Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 25 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
QUIES® priemonių rinkinys (MO) (1 vnt.)

QUIES® apsauginiai ausų kištukai iš poliuretano putos (mini), 3 poros. Slopina 33 dB triukšmą. „Quies“ mini ausų kištukai specialiai sukurti taip, kad užtikrintų ilgalaikę ir veiksmingą apsaugą nuo triukšmo žmonėms, turintiems mažesnę ar jautrią ausies landą.
QUIES® apsauginiai ausų kištukai iš vaško ir medvilnės, 8 poros. Autentiški vaško ausų kištukai slopina 27 dB triukšmą. Pagaminti iš natūralaus vaško ir medvilnės derinio.
QUIES® didelė juosta ausims dėvima plaukiojant ar sportuojant. Didelio tankio neopreno juosta užtikrina visišką ausų apsaugą nuo vandens (baseine, jūroje, duše, vonioje ir kt.), nuo šalčio, sportuojant. Anatominė forma puikiai dengia ausis, minkšta, patogi tekstūra užtikrina puikų prigludimą. Juostą gydytojai ypač rekomenduoja į infekcijas linkusiems vaikams arba po įvairių medicininių procedūrų.

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.