MOTERIS + NOVEXPERT veido serumas BOOSTER!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Puikus pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi 12 mėn. MOTERS prenumeratą gausi NOVEXPERT dovaną: NOVEXPERT veido serumą BOOSTER su 5 rūšių omega riebalų rūgštimis (30 ml)*!

*Dovanų kiekis ribotas.

Dovanos vertė – 49,90 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
NOVEXPERT veido serumas BOOSTER (1 vnt.)

NOVEXPERT veido serumas BOOSTER su 5 rūšių omega riebalų rūgštimis, stipriai koncentruotas, 30 ml. Serumas skirtas naudoti nuo 25 metų, tinka visiems odos tipams, išskyrus riebią odą. Produktas sukurtas Prancūzijos mokslininkų ir gydytojų, kurie specializuojasi odos senėjimo srityje. Jį gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Unikali savybė: stiprinamasis serumas jungia visas omega riebalų rūgščių šeimas viename buteliuke: omega 3, 6, 9 ir 5, 7. Stiprinamojo serumo-aliejaus sudėtyje didelė koncentracija senėjimą lėtinančių veikliųjų medžiagų: jūros dumblių ekstrakto, vitamino E, omega 5 iš granatmedžių sėklų aliejaus ir omega 7 iš šaltalankių. Augalinės kilmės – omega 3, 6 ir 9. Puikiai tinka vasarą odai atkurti po saulės ir sūraus vandens sukeltų pažeidimų. Idealiai tiks ir žiemą, nes apsaugo odą nuo šalčio ir vėjo.
www.juara.lt

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.