MOTERIS + HELEN SEWARD SYNEBI dovana!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Puikus pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi 12 mėn. MOTERS prenumeratą gausi dovaną: HELEN SEWARD SYNEBI priemonių rinkinį. Kiekis ribotas. Dovanos vertė – 28 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
HELEN SEWARD plaukų priežiūros priemonių rinkinys (MO03) (1 vnt.)

HELEN SEWARD SYNEBI šampūnas su keratinu Restructuring, 300 ml. Atkuriamasis šampūnas su keratinu ir ekologiškų dedešvų ekstraktu valo plaukus juos kondicionuodamas ir suteikdamas žvilgesio. Be sulfatų, be pridėtinių druskų.
HELEN SEWARD SYNEBI kondicionierius su keratinu Restructuring, 300 ml. Atkuriamasis kondicionierius su keratinu ir ekologiškų dedešvų ekstraktu skatina plaukų atsinaujinimą, neleidžia jiems šiauštis, suteikia apimties ir minkštumo nuo šaknų iki galiukų.
Ekologiškų dedešvų ekstraktas, itin gausus gleivių, kurios yra stipraus maitinamojo poveikio, maitina bei ramina plaukus. Keratinas yra pagrindinis baltymas siekiant atkurti plaukų būklę, nes jo aminorūgščių sudėtis panaši į žmogaus plaukų. Dėl didelio cistino kiekio jis gali aktyviai veikti plaukus. Įvairios molekulinės masės keratinas užtikrina visišką ir efektyvų plaukų atkūrimą.

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.