MOTERIS + ODA rinkinys dovanų!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Puikus pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi MOTERS prenumeratą metams gausi dovaną: ODA maitinamąjį veido kremą (50 ml.) su makadamijų ir sviestmedžio aliejais ir ODA rankų kremą (50 ml.) su sraigių koncentratu.*!

*Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 40 Eur.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
ODA kremų rinkinys (MO) (1 vnt.)

ODA maitinamasis veido kremas (50 ml.) su makadamijų ir sviestmedžio aliejais.
Itin švelnus ir lengvai įsigeriantis, nepaliekantis riebaus blizgesio Maitinamasis kremas su makadamijų ir sviestmedžio aliejais ne tik maitina, minkština ir ramina veido odą, bet ir apsaugo ją nuo drėgmės praradimo.
– Makadamijų sviestas suteikia odai aksominio švelnumo;
– Sviestmedžių aliejus maitina odą ir kartu papildomai sukuria apsauginę lipidinę plėvelę, neleidžiančią drėgmei išgaruoti;
– Ypač tyras lanolinas maitina odą, suteikia jai minkštumo ir švelnumo;
– Skvalanas, gaunamas iš alyvuogių, artimas odos sebumui, todėl itin gerai toleruojamas, maitina ir minkština;
– Ramunėlių ekstraktas veikia raminamai.
– Kremas gerai įsigeria, apsaugo odą nuo vandens išgaravimo, suteikia minkštumo ir elastingumo.
ODA rankų kremas (50 ml.) su sraigių koncentratu.
ODA maitinantis rankų kremas su sraigių koncentratu pasižymi Jūsų odą lyginančiomis bei švelninančiomis savybėmis. Kremo sudėtyje esantis sraigių koncentratas turi drėkinančių, elastingumą didinančių, senėjimą stabdančių savybių. Migdolų ir avokadų aliejai minkština, maitina odą. Avokadų aliejuje esantis vitaminas E skatina kolageno sintezę.

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.