MOTERIS + ISADORA dovana!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Puikus pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi MOTERS prenumeratą metams gausi dovaną: „IsaDora Active All Day Wear“ tankinamąjį ir ilginamąjį blakstienų tušą*!

*Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 32 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
„IsaDora Active All Day Wear“ blakstienų tušas (1 vnt.)

Ilgai išliekantis, netepantis ir nuo prakaito neišsiliejantis blakstienų tušas. Puikiai tinka naudoti ne tik sportuojant, bet ir kasdien, gyvenant aktyvų gyvenimą. Pluoštinio blakstienų tušo šepetėlio forma sukurta taip, kad geriau tankintų ir ilgintų blakstienas.
– Tušo dengiamąjį sluoksnį sudarančių medžiagų mišinys - ilgai išlieka.
– Sintetinis bičių vaškas: tankina ir ilgina blakstienas.
– Medetkų ekstraktas: drėkina ir ramina.
– Ricinų aliejus: kondicionuoja.
– Augaliniai aliejai: drėkina.
– Oktano / dekano trigliceridas: minkština ir drėkina.
Be kvapiųjų medžiagų. Patikrinta oftalmologų. Tinka veganams. Sudėtyje nėra: bičių vaško, karmino/CI 75470, medaus, keratino, lonalino.
Talpa: 12ml

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.