MOTERIS + UOGA UOGA dovana!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Puikus pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi 12 mėn. MOTERS prenumeratą gausi dovaną: UOGA UOGA natūralių priemonių rinkinį*!

*Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 36 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
UOGA UOGA natūralių priemonių rinkinys (1 vnt.)

Natūralių priemonių rinkinys giliam drėkinimui su cidonijų ekstraktu
Ši natūrali ir sertifikuota linija skirta odai, kurią reikia efektyviai sudrėkinti, jos neapsunkinant. Kuriant šias priemones panaudota ne tik efektyvi klasika, bet ir inovatyvūs „žaliųjų technologijų“ išradimai. Priemonių pagrindą sudaro: stiprų drėkinamąjį efektą turintis cidonijų ekstraktas, dviejų skirtingų molekulinių dydžių hialurono rūgštis, veiksmingai odos barjero funkciją atkuriantis hidrolizuotas beta-gliukanas, vandens cirkuliaciją epidermyje didinantis natūralių cukrų kompleksas ir vitaminais bei antioksidantais gausus alavijų ekstraktas. Rinkinį sudaro - veido dulksna „Migla“ ir veido emulsija „Bangavimas“. Naudojamos kartu priemonės sukuria ypatingą komforto jausmą odai, papildydamos viena kitos poveikį ir užtikrindamos efektyvų bei gilų drėkinimą.www.uogauoga.lt

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.