MOTERIS + NOVEXPERT dovana!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Puikus pasiūlymas – prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi 18 mėn. MOTERS prenumeratą gausi dovaną: NOVEXPERT veido serumą*!

*Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 54,90 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

18 mėn. / 18 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
NOVEXPERT veido serumas (1 vnt.)

Stipriai koncentruotas „Novexpert“ veido serumas su vitaminu C (30 ml). Intensyvi odos atgaivinimo programa, šviesesnė, švelnesnė, lygesnė oda! Šioje „Novexpert“ priemonėje stabilizuoto vitamino C koncentracija siekianet 25 %! Unikalu! „Novexpert“ serumą su vitaminu C rekomenduojama naudoti net vasarą, prieš ir po saulės vonių. Puiki pagalba blyškiai, suglebusiai, spindesį praradusiai veido odai atgaivinti kasdien bei prieš ir po grožio procedūrų. Išbandytas dermatologų. 75 % komponentų yra natūralūs, sudėtyje nėra konservantų, parabenų, silikonų, mineralinių aliejų, PEG, gyvūninių ingredientų.
„Novexpert“ kosmeceutikos produktai sukurti keturių Prancūzijos mokslininkų ir gydytojų jums – kad būtumėte gražūs ir sveiki.
Daugiau informacijos apie priemones rasite www.juara.lt

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.