MOTERIS + ANTIPODES dovana!

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi ar pratęsusi MOTERS prenumeratą metams gausi dovaną: ANTIPODES® švelnų kreminį veido prausiklį GRACE (120 ml)*!

*Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė - 35,95 Eur.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
ANTIPODES® veido prausiklis GRACE (1 vnt.)

ANTIPODEs® švelnus kreminis veido prausiklis GRACE, 120 ml. Švelnus kreminis veido prausiklis pašalina nešvarumus ir makiažą. Dangiško švelnumo formulėje yra superantioksidanto iš Pinot Noir vynuogių – Vinanza Oxifend, padedančio sumažinti raudoną odos spalvą, pasireiškiančią kaip reakcija į aplinkos agresorius. Maistingasis avokadų aliejus padeda sudrėkinti odą, paspartinti kolageno gamybą ir palaikyti gerą odos struktūrą. Kartu su medetkų žiedlapiais švelniai, tačiau efektyviai valo, gaivina ir švelnina veido odą. Tinka visų būklių odai, itin rekomenduojamas jautriai odai. BioGro sertifikuota ekologiška kosmetikos priemonė. 100 proc. sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės, 71,5 proc. – iš ekologinių ūkių.

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje. MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.