MANO NAMAI + COCCINE dovana

Populiariausias žurnalas apie namus Lietuvoje

Dabar prenumeruoti leidinį MANO NAMAI verta!

Šį mėnesį prenumeratoriai, užsisakę prenumeratą metams, gaus dovaną – COCCINE priemonių rinkinį*.

* Dovanų kiekis ribotas. Rinkinio vertė – 16,67 Eur!


Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
COCCINE rinkinys (4) (1 vnt.)

Purškiamos valomosios putos, suteikiančios didelį blizgesį, neutralios spalvos Coccine, 75 ml. Putų konsistencijos kremu labai greitai ir paprastai pasieksite norimą batų švarą ir blizgesį, apsaugosite odą nuo aplinkos poveikio. Skirta natūraliai odai, lengvai tepamas, suteikia ypač didelį blizgesį, greitai džiūsta, bekvapis, netepa rankų, patogu nešioti rankinėje.
Coccine odos įspaustu reljefu priežiūros priemonė su lanolinu, purškiama, neutralios spalvos, 250 ml. Purškiama priemonė su lanolinu maitina ir apsaugo minkštą, švelnią, dekoruotą, įspaustu reljefu, nelygią odą. Oda gerai absorbuoja lanoliną, kuris saugo ją nuo išsausėjimo ir įtrūkimų, suteikia aksominį švelnumą.
Coccinė odinis pusinis vidpadis su latekso putomis priekinei pėdos sričiai, 38-39 d. 2 vnt.
Vidpadis pagamintas iš minkštų latekso putų ir aukštos kokybės švelnio avių odos „Piekar“. Pusiniai vidpadžiai padeda efektyviai pritaikyti batus nestandartiniam pėdos dydžiui. Suteikia komfortą vaikščiojant, sumažina skausmą priekinėje pėdos dalyje, atsiradusį dėl per plono batų pado ar dėl jautrios kelties (priekinėje batų dalyje). Ir papildomai apsaugo keltį nuo šalčio. Ypač rekomenduojama aukštakulniams bateliams.
Coccine odiniai įdėklai su lateksu kojų pirštams, juodos spalvos , 2 vnt. Įdėklai pagaminti iš odos ir profiliuoto latekso. Rekomenduojami aukštakulniams bateliams, ypač sandalams. Neleidžia pėdai judėti į priekį, gerina pirštų komfortą, amortizuoja smūgius. Papildomai apsaugo nuo dirželių tempimo ir įsirėžimo į odą.

Apie žurnalą

MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas.

Jaukius ir gražius namus norite turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriate ir puošiate mielais daiktais. Mes labai norime Jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.

Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!