MANO NAMAI + BIODERMA dovana

Populiariausias žurnalas apie namus Lietuvoje


SUPERPRIZAS!
Visi, iki vasario 28 d. užsiprenumeravę leidinį Mano Namai, dalyvauja žaidime – laimėtojui dovanosime 1000 Eur vertės „Villeroy&Boch“ keraminę virtuvinę plautuvę iš „Subway“ kolekcijos. Plautuvę laimėtojas išsirinks iš katalogo.
VILLEROY&BOCH keraminės virtuvinės plautuvės pasižymi aukščiausia kokybe, įvairove ir išskirtiniu dizainu. Kiekvienas gali išsirinkti pagal stilių, spalvą, dydį ar montavimo būdą. Keramika yra higieniškiausia medžiaga virtuvėje, visiškai atspari karščiui ar šalčiui, kvapams, į ją neįsigeria jokie skysčiai. VILLEROY&BOCH plautuves ypač paprasta prižiūrėti ir išvalyti, nes jos padengtos „CeramicPlus“ danga - prie jos neprilimpa nešvarumai, tad palaikyti švarą daug lengviau ir paprasčiau. VILLEROY&BOCH jau daugiau nei 265 metų patirtis įgalina sukurti nepriekaištingus gaminius Jūsų namams.
www.villeroy-boch.eu

Dabar prenumeruoti leidinį MANO NAMAI verta!

Šį mėnesį prenumeratoriai, užsisakę prenumeratą metams, gaus dovaną – BIODERMA drėgmę atkuriantį veido serumą*.

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
BIODERMA veido serumas (1 vnt.)

BIODERMA hydrabio drėkinančios linijos veido serumas. Jis tinka visiems odos tipams, yra labai lengvos ir malonios tekstūros

Apie žurnalą

MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas.

Jaukius ir gražius namus norite turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriate ir puošiate mielais daiktais. Mes labai norime Jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.

Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!