MANO NAMAI + MARGARITA dovana

Populiariausias žurnalas apie namus Lietuvoje


SUPERPRIZAS!
Visi, iki vasario 28 d. užsiprenumeravę leidinį Mano Namai, dalyvauja žaidime – laimėtojui dovanosime 1000 Eur vertės „Villeroy&Boch“ keraminę virtuvinę plautuvę iš „Subway“ kolekcijos. Plautuvę laimėtojas išsirinks iš katalogo.
VILLEROY&BOCH keraminės virtuvinės plautuvės pasižymi aukščiausia kokybe, įvairove ir išskirtiniu dizainu. Kiekvienas gali išsirinkti pagal stilių, spalvą, dydį ar montavimo būdą. Keramika yra higieniškiausia medžiaga virtuvėje, visiškai atspari karščiui ar šalčiui, kvapams, į ją neįsigeria jokie skysčiai. VILLEROY&BOCH plautuves ypač paprasta prižiūrėti ir išvalyti, nes jos padengtos „CeramicPlus“ danga - prie jos neprilimpa nešvarumai, tad palaikyti švarą daug lengviau ir paprasčiau. VILLEROY&BOCH jau daugiau nei 265 metų patirtis įgalina sukurti nepriekaištingus gaminius Jūsų namams.
www.villeroy-boch.eu

Dabar prenumeruoti leidinį MANO NAMAI verta!

Šį mėnesį prenumeratoriai, užsisakę prenumeratą metams, gaus dovaną – kosmetikos rinkinį MARGARITA ANTI AGE*.

* Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 21 Eur.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
Kosmetikos rinkinys MARGARITA ANTI AGE (1 vnt.)

Rinkinį sudaro:
MARGARITA ANTI AGE atkuriamasis serumas su mėlynių ekstraktu ir ekologišku kanapių sėklų aliejumi, 30 ml.
MARGARITA ANTI AGE stangrinamasis veido kremas 
su mėlynių ekstraktu ir ekologišku kanapių sėklų aliejumi, 50 ml.
MARGARITA ANTI AGE naktinė kaukė-kremas, 50 ml.

MARGARITA ANTI AGE kosmetikos linija sukurta specialiai veido odos priežiūrai nuo 40 metų. Sudėtyje esantis mėlynių ekstraktas yra gausus vitamino C ir veikia kaip antioksidantas. Kanapių sėklų aliejus gerai žinomas kaip natūralus omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių šaltinis. Naudojant šią kosmetiką oda atrodys atsinaujinusi, skaistesnė, raukšlės bus mažiau pastebimos.

Apie žurnalą

MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas.

Jaukius ir gražius namus norite turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriate ir puošiate mielais daiktais. Mes labai norime Jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.

Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!