MANO NAMAI + LUMENE dovana!

Populiariausias žurnalas apie namus Lietuvoje

Dovana kiekvienam prenumeratoriui „Nordic-C Valo“ hialurono rūgšties esencija! 100 % veganiškas, 30ml*!

Dovanos vertė 33,95 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
LUMENE VALE NORDIC C hialurono rūgšties esencija (1 vnt.)

LUMENE VALE NORDIC C hialurono rūgšties esencija. 100 % veganiškas, 30ml.
Hialurono rūgšties esencija pavargusiai, suglebusiai odai atgaivinti. Šioje esencijoje yra tekšių ekstraktų, šaltinių vandens ir vitamino C, kurie veikdami kartu su hialurono rūgštimi pripildo odą reikiamomis medžiagomis ir drėgme, o rūgštis pasirūpina stabiliu odos drėgmės lygmens palaikymu. Suteikiama gyvybingumo, glotnumo ir švelnumo.
NAUDOJIMAS: tepti ant nuvalyto veido ir kaklo, tinka visų tipų odai

Apie žurnalą

MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas.

Jaukius ir gražius namus norite turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriate ir puošiate mielais daiktais. Mes labai norime Jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.

Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!