MANO NAMAI + COSMEPICK dovana!

Populiariausias žurnalas apie namus Lietuvoje

Dovana kiekvienam prenumeratoriui – COSMEPICK kūno priežiūros priemonių rinkinys!

Dovanos vertė 26 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
COSMEPIC kūno priežiūros priemonių rinkinys (MN10) (1 vnt.)

Komplektą sudaro:
- „Cosmepick“ kūno kremas su makadamijų riešutais PERFECT BODY, 150 ml. Produktas stangrina odą, atkuria puikią būklę ir gražią išvaizdą. Pagerina odos struktūrą, tvirtumą ir elastingumą, suteikia odai daugiau elastingumo, aktyviai apsaugo ją nuo drėgmės praradimo, matomai išlygina netobulumus. Suteikia reikšmingą ir ilgalaikį odos drėgmės padidėjimą, minkština ir ramina sudirgusią odą.
- „Cosmepick“ kūno šveitiklis su kava PERFECT BODY, 200 ml. Kūno šveitiklis, kuriame yra natūralių cukraus kristalų, kad pašalintų negyvas odos ląsteles, stangrina odą ir suteikia energijos, puikiai išlygina odos paviršių ir pašalina bet kokius netobulumus. Šveitiklis gali reguliuoti mikrocirkuliaciją, stangrina ir atjaunina odą, o kavos kvapas gerina nuotaiką.
- „Cosmepick“ kūno sviestas su lazdynų riešutais PERFECT BODY, 200 ml. Svajingo lazdynų riešutų aromato kūno sviestas su lazdynų riešutų aliejumi maitina ir regeneruoją odą, gali stiprinti kraujagyslių sieneles ir pagreitinti epidermio regeneraciją. Produktas gerai įsiskverbia į odą ir užtikrina intensyvią apsaugą nuo sausėjimo. Lygina, drėkina, maitina ir regeneruoja odą. Lazdynų riešutų kvapas taip pat turi raminančių savybių.

Apie žurnalą

MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas.

Jaukius ir gražius namus norite turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriate ir puošiate mielais daiktais. Mes labai norime Jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.

Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!