MANO NAMAI + OMNIA BOTANICA dovana!

Populiariausias žurnalas apie namus Lietuvoje

Dovana kiekvienam prenumeratoriui „Omnia Botanica“ veido kosmetikos priemonių rinkinys!

Dovanos vertė 56 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
„Omnia Botanica“ veido kosmetikos priemonių rinkinys (1 vnt.)

„Omnia Botanica“ serumas veidui nuo senėjimo su kininio ožerškio uogų ekstraktu, 15 ml. Turtingos sudėties serumas, suteikiantis švytėjimą. Koncentruotas, tereikia kelių lašelių. Su organiniu goji uogų, ryžių ekstraktu, žaliąja arbata ir hialurono rūgštimi. Serumas pasižymi maitinančiu odą poveikiu, ypač vertingas kovojant su senėjimo požymiais.
„Omnia Botanica“ kremas veidui nuo senėjimo su kininio ožerškio uogų ekstraktu, 15 ml. Kremas veidui nuo senėjimo su kininio ožerškio uogų ekstraktu, simondsijų aliejumi, natūraliu ryžių ir asiūklių ekstraktu, organiniu taukmedžių sviestu, hialurono rūgštimi, vitaminu E. Švelnus veido kremas idealiai tinka jautriai odai, puikus kaip makiažo pagrindas. Galima naudoti ryte ir vakare.
„Omnia Botanica“ aliejus veidui nuo senėjimo su kininio ožerškio uogų ekstraktu, 15 ml. Vertingas aliejus, kuris suteikia veidui lygumo ir maitina odą. Išsaugo odą minkštą, stangrią ir elastingą. Aliejaus sudėtyje yra organinis goji uogų ekstraktas, vitaminas E, simondsijų aliejus ir organinis medetkų aliejus.

Apie žurnalą

MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas.

Jaukius ir gražius namus norite turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriate ir puošiate mielais daiktais. Mes labai norime Jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.

Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!