MANO NAMAI + rankų darbo muilo rinkinys!

Populiariausias žurnalas apie namus Lietuvoje

Dovana kiekvienam prenumeratoriui rankų darbo muilas su zodiako ženklais ir „Dovanų dovana“ užrašu, (3 vnt. po 95 g )*!

Dovanos vertė – 21 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
DOVANŲ DOVANA rankų darbo muilas su zodiako ženklais (3 vnt) (1 vnt.)

Rankų darbo muilas su zodiako ženklais ir „Dovanų dovana“ užrašu, (3 vnt. po 95 g).
Malonaus ir gaivaus kvapo rankų darbo muilas praturtintas vitaminais A ir E, pagamintas be SLS. Muilo sudėtyje esantis sviestmedžio aliejus drėkina ir švelnina odą. Rankų darbo muilas su zodiako ženklu - tai originali ir praktiška dovana, kuri bus panaudota ne tik praktiškai, bet ir papuoš vonios kambarį.

Apie žurnalą

MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas.

Jaukius ir gražius namus norite turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriate ir puošiate mielais daiktais. Mes labai norime Jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.

Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!