MANO NAMAI + COCCINE priemonių rinkinys

Populiariausias žurnalas apie namus Lietuvoje

Dovana kiekvienam prenumeratoriui COCCINE batų priežiūros priemonių rinkinys*!

Dovanos vertė – 14 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
COCCINE batų priežiūros priemonių rinkinys (MN03) (1 vnt.)

Purvo, dėmių ir druskų valiklis COCCINE, 75 ml. Priemonė skirta lygios odos priežiūrai. Veiksmingai pašalina purvą, druskas, riebalus, susikaupusius priežiūros priemonių likučius ir kitus nešvarumus nuo avalynės paviršiaus.
Avalynės dezodorantas COCCINE NANO, 150 ml. Dezodorantas su sidabro ir silicio nano dalelėmis ilgiau nei įprasti dezodorantai apsaugo batus nuo nemalonių kvapų. Sidabro dalelės apsaugo nuo mikroorganizmų plitimo, kurie yra nemalonaus kvapo šaltinis, o silicio dioksidas absorbuoja nemalonų kvapą.
Purškiamasis juodos spalvos impregnantas COCCINE, 250 ml. Impregnantas tinka lygiai odai, zomšai ir nubukui, tekstilei, sportiniams bateliams, GORE-TEX membraną turintiems batams. Priemonė sudaro nematomą vandeniui atsparų sluoksnį, apsaugodama odą nuo drėgmės, purvo ir dulkių kaupimosi. Taip pat puikiai apsaugo pavasario–vasaros sezono batelius nuo purvo ir dulkių, dėl to jų ryški spalva išlieka ilgiau. Neblokuoja oro cirkuliacijos, pėda pernelyg neprakaituoja ir gali laisvai kvėpuoti.

Apie žurnalą

MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas.

Jaukius ir gražius namus norite turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriate ir puošiate mielais daiktais. Mes labai norime Jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.

Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!