MANO NAMAI + FISKARS dovana!

Populiariausias žurnalas apie namus Lietuvoje

Puikus pasiūlymas artėjančiam pavasariui – prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi MANO NAMAI prenumeratą metams gausi dovaną: FISKARS priemonių rinkinį*!

*Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 26 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
FISKARS priemonių rinkinys (1 vnt.)

„Fiskars Solid“ rankinis svogūnėlių sodintuvas puikiai tinka prireikus greitai ir tiksliai sodinti svogūnėlius ir sodinukus. Ant šono esantis matuoklis leidžia kasti tiksliai reikiamu gyliu, taigi sukamuoju judesiu įstumkite sodintuvą į dirvožemį ir iškasite duobutę. Įdėję svogūnėlį, naudodami paleidimo mechanizmą duobutę užberkite dirvožemiu.
„Fiskars Solid“ lazdele sodinimui padarysite tikslaus gylio vageles ir duobutes sėkloms sėti. Ant antgalio esanti gylio matavimo skalė leidžia sėti iki 150 mm gylyje, o unikali „L“ formos rankena užtikrina didžiausią jėgą ir patogumą.
„Fiskars“ sėklų sėjimo įrankis. Šiame unikaliame dviejų dalių įrankyje įtaisytas kastuvėlis, lazdelė sėklų paskirstymui, mentelė daigų iškasimui ir matavimo įrankis. Ant kastuvėlio ir mentelės išspaustos lengvai įskaitomos metrinės sistemos vertės neišbluks ir nenusitrins.

Apie žurnalą

MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas.

Jaukius ir gražius namus norite turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriate ir puošiate mielais daiktais. Mes labai norime Jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.

Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!