MANO NAMAI + COCCINE priemonių rinkinys

Populiariausias žurnalas apie namus Lietuvoje

Dovana kiekvienam prenumeratoriui COCCINE batų priežiūros priemonių rinkinys*!

Dovanos vertė apie 22 Eur!

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
COCCINE batų priežiūros priemonių rinkinys (MN10) (1 vnt.)

Rinkinį sudaro:
Purškiamos valomosios putos COCCINE, suteikiančios stiprų blizgesį, neutralios spalvos, 75 ml. Putų konsistencijos kremu labai greitai ir paprastai pasieksite norimą batų švarą ir blizgesį, apsaugosite odą nuo aplinkos poveikio. Skirta natūraliai odai. Lengvai tepamas. Suteikia ypač didelį blizgesį. Greitai džiūsta. Bekvapis. Netepa rankų. Patogu nešioti rankinėje.
Priemonė COCCINE, apsauganti kojas nuo avalynės nudažymo, 50 ml. Priemonė apsaugo kojas nuo nudažymo batų viduje. Spalvos impregnantas tinka batams, pagamintiems iš natūralios lygios odos, nubuko, zomšos ir tekstilės. Priemonė neužkerta kelio odos kvėpavimui, dėl to pėdų oda gali kvėpuoti.
Purvo, dėmių ir druskų valiklis COCCINE, 75 ml. Priemonė skirta lygios odos priežiūrai. Veiksmingai pašalina purvą, druskas, riebalus, susikaupusius priežiūros priemonių likučius ir kitus nešvarumus nuo avalynės paviršiaus.
Spalvos atnaujinamoji priemonė zomšai ir nubukui COCCINE NANO, rudos spalvos Nr. 14, 100 ml. Atnaujinanti ir spalvą suvienodinanti priemonė, pagaminta pritaikius nano technologiją, skirta zomšinių ir nubuko odos batų, aulinių batų, rankinių ir drabužių priežiūrai, įskaitant batus su TEX membrana. Dėl nano dalelių priemonė veiksmingai atgaivina ir išlygina odą, atstato natūralią spalvą ir originalų „pūkuotą“ nubuko ir zomšos efektą, sumažina vandens sugeriamumą.
Avalynės tepalas su kempinėle, neutralios spalvos Nr. 01, 50 ml. Pagrindinis, visiems sezonams skirtas odinių batų kremas su natūraliu vašku ir maitinančiomis medžiagomis. Prižiūri, sustiprina ir apsaugo odą, padidina jos lankstumą, suteikia elegantišką blizgesį ir labai gerai išlygina spalvą. Po naudojimo oda išlieka idealiai sausa ir lygi, apsaugota nuo dulkių. Kreminio tepalo apsauginės ir maitinamosios savybės išlieka daug dienų.
Kempinėlė-poliruoklė COCCINE, neutralios spalvos. Kempinėlė puikiai tinka bet kokios spalvos lygios odos paviršiams valyti ir blizginti (avalynei ir galanterijai). Neutralios spalvos poliruojamąja kempinėle, prisotinta silikono aliejaus, puikiai nublizginama bet kokios spalvos avalynė, atgaivinama avalynės spalva. Patogi, nuo džiūvimo apsauganti pakuotė.

Apie žurnalą

MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas.

Jaukius ir gražius namus norite turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriate ir puošiate mielais daiktais. Mes labai norime Jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.

Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!