Žurnalas ,,Kutis“

Spalvinimo, piešimo, kirpimo, klijavimo, skirtumų ieškojimo, lipdukų lipinimo užduotėlės patiems mažiausiems skaitytojams!

Akcija!

Metinė prenumerata (11 numerių) net 50% pigiau, nei žurnalą perkant prekybos vietose!

* Šis prenumeratos pasiūlymas galioja tik užsakius prenumeratą tiesiogiai iš leidyklos ir pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Kutis

11 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Kutis

6 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Kutis

3 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Apie žurnalą

Tai žurnaliukas pačiam mažiausiam 2-3 metų šeimos nariui. „Kutis“ džiugina, stebina ir svarbiausia – lavina. Jis - pirmasis vaiko draugas, kuris padės išmokti paimti pieštuką, jį valdyti, stiprinti pirštukų raumenis ir ruošti rankelę vis sudėtingesnių užduočių sprendimui. „Kutis“ žavi idėjos paprastumu ir unikalumu. Kadangi 2–3 metų vaikas dar neskaito - jam to ir nereikės. Žurnale nėra žodžių. Visos užduotėlės pateikiamos viso pasaulio vaikams suprantama vaizdų kalba. Todėl žurnaliuką jau pamėgo ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos, Suomijos, Čekijos, Slovakijos, Italijos, Austrijos, Jungtinių Amerikos Valstijų mažyliai. Su žurnalu „Kutis“ kiekvienas vaikutis bus geros nuotaikos ir sumanus.
Periodiškumas - 11 numerių per metus, bendras numeris: liepa-rugpjūtis.