MOTERIS + HELEN SEWARD dovana

Prenumeruokite ir gaukite dovaną!

Šį mėnesį užsisakiusi ar pratęsusi prenumeratą metams gausi HELEN SEWARD plaukų priežiūros priemonių rinkinį!

MOTERS prenumerata metams + DOVANA – tik 29,99Eur!

* Dovanų kiekis ribotas. Dovanos vertė – 31 Eur!

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
HELEN SEWARD plaukų priežiūros rinkinys (1 vnt.)

Intensyvus drėkinamasis „Helen Seward Mediter“ dažytų plaukų šampūnas „Hydra 5/S“ (300 ml). Atgaivina nublukusią ir padeda ilgiau išsaugoti dažytų plaukų spalvą, intensyviai drėkina ir švelniai plauna plaukus, nepažeidžia galvos odos. Sudėtyje yra vaisių (apelsinų, citrinų, kivių ir melionų) ekstraktų bei vitaminų A, C, E kompleksas. Saugo nuo žalingo aplinkos ir šilumos (džiovinimo džiovintuvu, plaukų tiesinimo ar garbanojimo karštais įrenginiais) poveikio. Suteikia plaukams šilkinio švelnumo ir purumo.
Intensyvi drėkinamoji „Helen Seward Mediter“ dažytų plaukų kaukė „Hydra 5/M“ (250 ml). Ši priemonė itin veiksmingai drėkina plaukus, padeda atkurti pažeistą jų struktūrą, ilgiau išsaugoti spalvą, atgaivina nublukusią. Sudėtyje yra vaisių (apelsinų, citrinų, kivių ir melionų) ekstraktų ir vitamino E. Saugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Suteikia plaukams šilkinio švelnumo, minkštumo ir purumo, daro juos lengvai iššukuojamus, neleidžia elektrintis. Be naftos produktų, parabenų, sulfatų, silikonų.